Ubytování

Ubytování v penzionu

Penzion je určen pro klienty, kteří preferují vlastní přípravu jídla v plně vybavené kuchyni. Není zařízen pro pobyt s domácími mazlíčky.

Ubytovací řád Příjezdový formulář


Apartmán Jednička

Apartmán je umístěn v 1. patře a pro maximum soukromí se do něj vchází samostatným vchodem. Skládá se ze dvou ložnic (celkem 4 lůžka + možnost až dvou přistýlek), koupelny a plně vybavené kuchyně. Z apartmánu jsou výhledy jedním směrem do luk a polí, v opačném směru do dvorku usedlosti.

Lze domluvit i využití prostorného podkrovního „Letiště“ až pro 5 nocležníků ve spacích pytlích, které zvyšuje jeho ubytovací kapacitu.

Apartmán pro 4 osoby za 2 400,- Kč za noc. Možnost max. dvou přistýlek za 450,- Kč za osobu a noc. Lze domluvit i využití půdy pro až pět nenáročných nocležníků za 450,- Kč za osobu a noc.

Rezervovat


Apartmán Dvojka

Apartmán je umístěn v přízemí, má samostatný vchod. Skládá se ze dvou ložnic (celkem 4 lůžka + možnost až dvou přistýlek), koupelny a kuchyně. Z apartmánu jsou výhledy jedním směrem do zahrady, luk a polí, v opačném směru do dvorku usedlosti, ve které se apartmán nachází.

Apartmán pro 4 osoby za 2 400,- Kč za noc. Možnost max. dvou přistýlek za 450,- Kč za osobu a noc.

Rezervovat


Maringotka (Připravujeme)

Maringotka pro rybáře na břehu rybníka. Maringotka je vybavená dvojpostelí a kuchyňkou s lednicí, plynovým vařičem a kamny na dřevo. Součástí je terasa s posezením a možností rybolovu. K dispozici je Wi-Fi připojení. Možnost až dvou přistýlek na nafukovacích matracích. Na hranici lesa jsou dva suché záchody.

Maringotka pro 2 osoby za 1000 Kč za noc s možností stanování u maringotky za 300 Kč, případně dle telefonické dohody.

Rezervovat